ULTRAGLASS

NA CO SE NÁS ČASTO PTÁTE?

CHYBÍ ZDE VÁŠ DOTAZ?
NAPIŠTE NÁM

OBJEDNÁVKA & PLATBA

Za jak dlouho po objednání obdržím UltraGlass?

Zboží objednané na dobírku, platbou přes PayPal nebo kreditní kartou expedujeme v co nejkratším čase, zpravidla hned druhý den. V případě platby na účet, expedujeme druhý den po připsání platby na náš bankovní účet. UltraGlass by tak měl být u vás do 3 pracovních dnů.

APLIKACE SKLA ULTRAGLASS

Jak dlouho trvá aplikace UltraGlass na telefon?

Aplikace není nijak časově náročná, nejnáročnější je asi očištění displeje před aplikací skla. Samotná aplikace skla UltraGlass je již otázkou asi třiceti vteřin. S očištěním displeje může celková aplikace trvat 2 až 3 minuty.

Co všechno je součástí balení UltraGlass?

Součástí balení je vše co potřebujete pro jednoduchou aplikaci. V balení najdete sklo UltraGlass, čistící sadu k očištění displeje a samolepku k odstranění zbytku prachu z povrchu displeje. Nic víc k aplikaci skla na svůj mobilní telefon potřebovat nebudete.

Jde UltraGlass v případě nutnosti i jednoduše sundat?

Ano. UltraGlass sice drží dobře, ale lze ho správnou technikou jednoduše odstranit. Doporučujeme sklo v některém z rohů „odtáhnout” od displeje mobilního telefonu, nejlépe něčím plastovým (ať si zbytečně nepoškrábete náchylnější displej). Poté sklo za odstávající odklopenou část chytnete a sundáte celek. Upozorňujeme, že temperované sklo UltraGlass sundáním nenávratně poškodíte!

Zůstanou po odejmutí skla UltraGlass na displayi nějaké nečistoty nebo zbytky lepidla?

Nezůstanou – sklo drží díky vysoké adhezi spodní silikonové vrstvy. Díky této vrstvě se sklo takzvaně „přisaje“ nikoli přilepí. Sklo se nelepí pomoci žádného lepidla, které by nějak poškodilo či znečistilo displej vašeho telefonu. Proto po sejmutí ochranného skla uvidíte čistý displej.

Ztratím záruku na telefon tím, že na display aplikuji UltraGlass?

Záruku určitě neztratíte. Výrobci chytrých telefonů použití ochranných skel a fólií doporučují. Ochráníte tím displej nejen před škrábanci, ale v případě pádu i proti prasknutí.