CO JE TO ULTRAGLASS?

Temperované sklo UltraGlass vzniklo tzv. „kalením”. Sklo se nejprve zahřeje na přibližně 600°C a poté se prudce ochladí. Tímto procesem sklo získá dokonalou odolnost jak proti pádům, tak i před poškrábáním.

,,KDYŽ SE UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE SPOJÍ SE ZDRAVÝM ROZUMEM”

I při tloušťce pouhých 0,3 mm  dokáže ochranné sklo UltraGlass, nalepené na vašem displeji telefonu, zabránit nežádoucím situacím jako např. poškrábání, rozbití displeje, vzniku nevzhledných otisků prstů a ochrání vás i před škodlivým UV zářením.

ZA JAK DLOUHO OBDRŽÍM ZAKOUPENÉ PRODUKTY?

Zboží objednané na dobírku, platbou přes PayPal nebo kreditní kartou expedujeme v co nejkratším čase, zpravidla hned druhý den. V případě platby na účet, expedujeme druhý den po připsání platby na náš bankovní účet. Zboží by tak mělo být u vás do 3 pracovních dnů.

JAK DLOUHO TRVÁ APLIKACE TVRZENÉHO SKLA?

Aplikace není nijak časově náročná, nejnáročnější je asi očištění displeje před aplikací skla. Samotná aplikace skla UltraGlass je již otázkou asi třiceti vteřin. S očištěním displeje může celková aplikace trvat 2 až 3 minuty.

LZE TVRZENÉ SKLO JEDNODUŠE ODSTRANIT?

Ano. UltraGlass sice drží dobře, ale lze ho správnou technikou jednoduše odstranit. Doporučujeme sklo v některém z rohů „odtáhnout” od displeje mobilního telefonu, nejlépe něčím plastovým (ať si zbytečně nepoškrábete náchylnější displej). Poté sklo za odstávající odklopenou část chytnete a sundáte celek. Upozorňujeme, že temperované sklo UltraGlass sundáním nenávratně poškodíte!

ZTRATÍTE ZÁRUKU NA TELEFON V PŘÍPADĚ POUŽITÍ SKLA ČI OBALU?

Záruku určitě neztratíteVýrobci chytrých telefonů použití ochranných skel a fólií doporučují, stejně jako použití obalů. Ochráníte tím displej nejen před škrábanci, ale v případě pádu i samotný telefon.